Features
.
| Brand | Hayward |
|---|---|
| Channel | Open Line |
| GTIN | 610377409483 |
| Master Carton Qty | 1 |
| Pool Type | In Ground |
| Warranty - Replacement Part | 6-months |
| Shipping Dimensions | 2 " x 15 " x 18 " |
| Shipping Weight | 0.5 lb |
| Part Type | Lighting Parts |
🌊
.
| Brand | Hayward |
|---|---|
| Channel | Open Line |
| GTIN | 610377409483 |
| Master Carton Qty | 1 |
| Pool Type | In Ground |
| Warranty - Replacement Part | 6-months |
| Shipping Dimensions | 2 " x 15 " x 18 " |
| Shipping Weight | 0.5 lb |
| Part Type | Lighting Parts |
