Features
.
| Brand | Hayward |
|---|---|
| Channel | Open Line |
| GTIN | 610377845557 |
| Master Carton Qty | 1 |
| Pool Type | In Ground |
| Warranty - Replacement Part | 6-months Parts Only |
| Shipping Dimensions | 11.5 " x 18 " x 18 " |
| Shipping Weight | 9 lb |
| Sub Brand | N/A |
| Part Type | Filter Parts |
🌊
.
| Brand | Hayward |
|---|---|
| Channel | Open Line |
| GTIN | 610377845557 |
| Master Carton Qty | 1 |
| Pool Type | In Ground |
| Warranty - Replacement Part | 6-months Parts Only |
| Shipping Dimensions | 11.5 " x 18 " x 18 " |
| Shipping Weight | 9 lb |
| Sub Brand | N/A |
| Part Type | Filter Parts |
