🌊
.
| Application - Lighting | Pools and Spas |
|---|---|
| Brand | Hayward |
| Channel | Open Line |
| Current | N/A |
| GTIN | 610377256346 |
| Warranty - Labor | None |
| Master Carton Qty | 20 |
| OmniDirect Compatible | No |
| Warranty - Parts | 1-year |
| Pool Type | In Ground |
| Series Lighting | ColorLogic & CrystaLogic Accessories |
| Shipping Dimensions | 7.5 " x 13 " x 19.5 " |
| Shipping Weight | 12.12 lb |
| Sub Brand | N/A |
| Voltage - Lighting | N/A |
| Watts | 0 W |
| Lumen Output (Brightness) | 0 |
| Material | ABS |
| Cord Length - Lighting | N/A |
| Finish | Gray |
| Dimmable | N/A |
